Off-road Петрич 2022 - Откриване на Офроуд Сезона

Тип Документ Дата
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК КРОС КЪНТРИ РАЛИ 07.03.2022
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК СРЕДНА СКОРОСТ Regularity Trophy 07.03.2022
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК ТРОФИ 07.03.2022
ПРОГРАМА НА СЪБИТИЕТО 21.03.2022

„Офроуд Петрич 4х4” от 8 до 10 април 2022 е първото издание на откриване на сезона и очакваме ще съберем рекорден брой състезатели от няколко страни.

Организаторите ще предложат нови трасета, в нови райони с различни терени и красиви гледки ! Трасетата в това първо издание са избрани и нарисувани от екипа на „Офроуд Клуб Петрич“ като ще се акцентира върху техничното управление и различни трасета за двете категории. Бивака на състезанието е в близост до града, бензиностанции, автомивки и магазини.

КАТЕГОРИИ

Cross Country Rally – Бързи трасета за професионалисти и начинаещи с автомобили без лебедка
Hard Trophy – Много тежко трасе за подготвени автомобили и пилоти.
Standard Trophy - стандартни автомобили без тунинг и лебедка.
Class Средна Скорост – Леко трасе за неподготвени автомобили и пилоти с движение по средна скорост за преминаване на трасето

ТАКСИ ЗА УЧАСТИЕ

Трофи катгории:
-200 BGN / 100 EUR. За регистрация до 30 март 2022
-250 BGN / 125 EUR За регистрация до 6 април 2022

Рали Категории:
-300 BGN / 150 EUR. За регистрация до 30 март 2022
-350 BGN / 175 EUR За регистрация до 6 април 2022

Банкови детайли за такси за участие:

„СДРУЖЕНИЕ ОФРОУД КЛУБ ПЕТРИЧ”
ЕИК:206689127,
гр. Петрич, ул. Пейо Яворов, 19
Обединена Българска Банка АД,
IBAN : BG83UBBS80021024952950


CAMP – БИВАК – в близост до града, с осветление, охрана, автомивка в близост до бивака. Бензиностанции и магазини.

Щаб на състезанието и брифинги!

НАСТАНЯВАНЕ

ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК „Off-road Петрич 2022”

N FLAG PILOT CO-PILOT TEAM AUTO CLASS
1 PAPPAS KOSTAS DIMITRIS ALEXELIS CLUB 4X4 IOANINA KIA SPORTAGE ExP
2 PANOS CJ ROULIS TSEKMESOGLU EVOIA TEAM PANSOLO 1 ExP
3 VASILIS PARADELIS DIMITRIS GALANAKIS THESSALONIKI 4X4 SARISSA PROTO ExP
4 KIRIYAKOS PAMPORIS GEORGIOS ORFANIDIS LE.TE.K. PОRISOLO ExP
5 DANIEL GOSPODINOV IVAN PENCHEV STARA ZAGORA THE BLUE ARROW ExP
6 KRASIMIR TSOLOV PAVEL PAVLOV ZVERINO 4X4 EXTREME NISSAN PATROL ExM
7 HRISTO BELUHOV ASAN KUSHLOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
8 VANIO IVANOV ANGEL KLINKOV BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA ExM
9 VALERI BISEROV LYUBO DIMITROV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO S+
10 TOMA KARAIVANOV VELIK TRENDAFILOV OFF-ROAD PETRICH HYUNDAI GALLOPER S+
11 IVAN EFREMOV GEORGI BADJALOV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO S+
12 VENCI RADEV VENCI DIMITROV NETWORX RACING JEEP CHEROKEE S+
13 IVAN MANAVSKI BOYAN KATEV OFF-ROAD VELINGRAD MITSUBISHI PAJERO SH
14 LIUBOMIR MISHOV HRISTIAN ZASHEV Motor Sport Samokov JEEP CHEROKEE SH
15 ILIA RABOTOV JELOUY PETROV OFF-ROAD STAMBOLIYSKI NISSAN TERANO SH
16 ILYA TOSHEV NIKOLAY IVANOV STAMBOLIYSKI RACING NISSAN TERANO SH
17 DINKO VUKOV GEORGI STOYANOV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA SL
18 IVAN POPOV ASEN IVANOV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA SL
19 KIRIL ZAHARINOV IRENA VLADIMIROVA OFF-ROAD VELINGRAD MITSUBISHI PAJERO Т1
20 EVGENI YANKULOV RICHI YANKULOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE Т1
21 BOYKO MANCHEV NIKOLAY KASHOV RB PATROL TEM NISSAN PATROL Т1
22 PETAR KAYMAKANOV VALERI POPOV OFF-ROAD VELINGRAD NISSAN PATROL Т1
23 BLAGOVEST GAMALOV ALEX TRENDAFILOV Motor Sport Samokov JEEP CHEROKEE T1
24 GEORGI VUKOV GEORGI SHEYNOV Motor Sport Samokov NISSAN PATROL Т1
25 YORDAN TODORОV EMIL LAZAROV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE T1
26 CVETAN NAYDENOV SILVIA NAYDENOVA ZVERINO 4X4 EXTREME JEEP CHEROKEE T1
27 NIKOLAY KOLEV HRISTOMIR ILIEV BLACK SEA VARNA NISSAN PATROL Т1
28 ATANAS VASEV PAVEL RADEV ASK PLOVDIV NISSAN NAVARA Т1
29 DIMITAR CHOLAKOV DIMITAR CHICHINOV INSTROI RALLY TEAM TOYOTA HILUX Т1
30 KRASIMIR HRISTOV PETAR LESOV CLUB OFF-ROAD PLOVDIV MITSUBISHI PAJERO Т1
31 STANISLAV GAYDAROV NIKOLAY MUTEV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO Т2
32 SIMEON TSINTSOV MIROSLAV TEMELKOV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA 3.5 Т2
33 VLADI HRISTOV IVAYLO MISHEV ZVERINO 4X4 EXTREME ML 400 CDI T2
34 EDI BAGI KRASIMIR KOLEV BLACK SEA VARNA CAN-AM MAVERICK 1000 Т3
35 ANTONIO GEROV ALEX RUYKOV OFF-ROAD PETRICH JEEP CHEROKEE RT
36 MARIANA BAKALOVA IVA GANCHEVA ASENOVGRD TEAM MITSUBISHI PAJERO RT
37 STOYAN DZHAMBAZOV DOCHO HADDZIIVANOV Baba Yaga Garage RANGE ROVER RT