Networx Offroad 2021

RESULTS

Type Document Date
RESULTS - STANDARD - Day 1 27.11.2021
RESULTS - RALLY - Day 1 27.11.2021
RESULTS - AVG - Day 1 27.11.2021
Генерално класиране - Cross Country Rally 29.11.2021
Генерално класиране - EXPERT TROPHY 29.11.2021
Генерално класиране - STANDARD TROPHY 29.11.2021
Генерално класиране - AVG REGULARITY 29.11.2021

DOCUMENTS

Type Document Date
PROGRAM OF THE RACE 14.10.2021
REGULATIONS TROPHY 2021 14.10.2021
REGULATIONS CROSS COUNTRY RALLY 2021 14.10.2021

"Networx Offroad 2021" е едно състезание с традиции, но този път ще ви предложи съвсем нов продукт с ново виждане и нови трасета.
Екипа на „Networx Racing”е Ви предложи нещо ново като терени и изживявания, съчетани с добра организация и незабравим купон.
ТРАСЕТАТА ще бъдат разнообразни, като ще преобладават магистрали за рали категорията, технични дерета за Трофи категорията.

Щабът и бивакът на Състезанието ще бъде в х-л Седем поколения, село Мечка, Русенско.
www.sevengenerations.bg
Уникално красива природа и чист въздух. Намира се на 23 км от град Русе.
Там наоколо ще бъдат всички стартове и финали на всички класове.
В два от дните стартовете са буквално от под терасите на стаите.

РЕГИСТРАЦИЯ И ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ

- Крос кънтри рали - 300 лв. заплатени до 15.11.2021
- Трофи – 200 лв. заплатени до 15.11.2021

- Крос кънтри рали - 350 лв. заплатени до 24.11.2021
- Трофи – 250 лв. заплатени до 24.11.2021

- Крос кънтри рали - 400 лв. при заплащане на място
- Трофи – 300 лв. при заплащане на място

Заплащане: само с банков превод :
IBAN BG64PRCB92301050804801

Нетуоркс Рейсинг;
Oснование за плащане: Tакса участие за Нетуоркс Оффроуд 2021

Preliminary competitors list „Networx Offroad” 2021

N FLAG PILOT CO-PILOT TEAM AUTO CLASS
1 STOYAN FRANCOV KAMEN KAMENOV ZVERINO 4X4 EXTREME ZMOTA ExP
2 LYUBEN DINEV YORDAN STOYANOV STARA ZAGORA TOYOTA PROTO ExP
3 EVGENI YANKULOV RICHI YANKULOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExP
4 DANIEL GOSPODINOV YORDAN FOTEV STARA ZAGORA THE BLUE ARROW ExP
5 Horatiu Birleanu Negulescu Matei ROMANIA ADA CORVETTE ExM
6 VANIO IVANOV DIMITAR BOEVSKI BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA ExM
7 HRISTO BELUHOV ASAN KUSHLOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
8 Şencan ÖZKUR Selim Avci ""BURSA TELEFERİK OFROAD"" SUZUKI SAMURAI ExM
9 AHMET KURT SARPER FUAT ""BURSA TELEFERİK OFROAD"" SUZUKI SAMURAI ExM
10 EMRE AVCI ARMAGAN SIHAN NETWORX RACING TOYOTA HILUX ExM
11 ANGEL KLINKOV LIYBO DIMITROV BLACK SEA VARNA NISSAN PATROL ExM
12 KRASIMIR TSOLOV PAVEL PAVLOV ZVERINO 4X4 EXTREME NISSAN PATROL ExM
13 YORDAN VASILEV MILEN BOZUKOV BLACK SEA VARNA NISSAN PATROL ExM
14 DIMITAR DIMITROV HRISTO DRIANOVSKI NETWORX RACING NISSAN PATROL ExM
15 CVETAN NAYDENOV KALOYAN NAYDENOV ZVERINO 4X4 EXTREME JEEP CHEROKEE S+
16 NIKOLAY KOLEV HRISTOMIR ILIEV BLACK SEA VARNA NISSAN PATROL S+
17 TODOR MIHAYLOV STOYAN STOYANOV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO S+
18 VENCI RADEV VENCI DIMITROV NETWORX RACING NISSAN PATROL S+
19 ERKAN YUMER TANER TAPIDJA ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO S+
20 DIAN SOTEV DINKO TODOROV STARA ZAGORA MITSUBISHI PAJERO S+
21 PETAR KAYMAKANOV WALERI POPOV OFF-ROAD VELINGRAD NISSAN PATROL S+
22 DIAN PENEV VALENTIN GEORGIEV BLACK SEA VARNA NISSAN PATROL S+
23 VALERI BISEROV IVAN EFREMOV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO S+
24 GEORGI VUKOV GEORGI SHEYNOV Motor Sport Samokov NISSAN PATROL S+
25 SIMEON MARINOV NIKOLAY NENOV NETWORX RACING NISSAN PATROL S+
26 ANGEL MARINOV TBA NETWORX RACING NISSAN PATROL S+
27 PARVAN PARVANOV DOBRIN CHESHMICHIKOV NETWORX RACING MITSUBISHI PAJERO SH
28 ILYA TOSHEV NIKOLAY IVANOV STAMBOLIYSKI RACING MITSUBISHI PAJERO SH
29 EMIL DIMITROV ANDON ANDONOV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO SH
30 LIUBOMIR MISHOV HRISTIAN ZASHEV Motor Sport Samokov JEEP CHEROKEE SH
31 DIMITAR DIMITROV IVAN PENCHEV BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA SL
32 IVAN POPOV VLADIMIR PANOV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA SL
33 KRISTIAN MIHAYLOV OLEG ARANGELOV OFF-ROAD VELINGRAD SUZUKI VITARA SL
34 TODOR TODOROV PETAR YANKOV NETWORX RACING KIA SPORTAGE SL
35 DONCHO TCANEV ZORNITSA TODOROVA NETWORX RACING SUZUKI VITARA Т1
36 SALVATORE TAGLIAVIA GEORGI MILUSHEV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE Т1
37 SVILEN MAKSIMOV DELYAN NIKOLOV NETWORX RACING JEEP CHEROKEE T1
38 VALERI VASILEV KALOYAN KIROV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO Т1
39 DIMITAR PAUNOV LYUBOMIR PAUNOV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO Т1
40 KRASIMIR HRISTOV PETAR LESOV ASK PLOVDIV MITSUBISHI PAJERO Т1
41 CVETAN MOLLOV GEORGI GADJALOV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO T1
42 ATANAS WASEV PAVEL RADEV ZVERINO 4X4 EXTREME NISSAN NAVARA T1
43 KIRIL ZAHARINOV VLADIMIR HRISTOV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO Т1
44 ANGEL RUSEV ALEX STAYKOV Motor Sport Samokov RANGE ROVER Т1
45 JIVKO MIHAYLOV GERGANA MIHAYLOVA NETWORX RACING TOYOTA HI LUX T1
46 MARIN KISYOV ASEN VASILEV NETWORX RACING NISSAN PATROL T1
47 HRISTO BONCHEV KIRIL KIROV ASK STARA ZAGORA NISSAN PATROL T1
48 SIMEON TSINTSOV VIKTOR TONEV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO Т2
49 YORDAN TODORОV EMIL LAZAROV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE Т2
50 STANISLAV GAYDAROV RUMEN TAKOV ZVERINO 4X4 EXTREME MITSUBISHI PAJERO T2
51 EDI BAGI KRASIMIR KOLEV BLACK SEA VARNA CAN-AM MAVERICK 1001 Т3
52 RUDOLF HOFMAN PAVEL HOFMAN BAJA 500 MOTOSPORT CF MOTO Т3
53 MURAT KAPANOGLU ALEX TRENDAFILOV Motor Sport Samokov CAN-AM MAVERICK 1001 Т3
54 EMIL VASILEV DANIEL BENKOV NETWORX RACING CAN-AM MAVERICK 1000 Т3
55 DEYAN STANKOV PLAMEN MESHKOV NETWORX RACING CAN-AM MAVERICK 1000 T3
56 MLADEN STANKOV NIKOLAY GEORGIEV NETWORX RACING CAN-AM MAVERICK 1000 T3
57 MARIANA BAKALOVA IVA GANCHEVA OFF-ROAD VELINGRAD MITSUBISHI PAJERO RT
58 ILIA RABOTOV GEORGI ALEXIEV OFF-ROAD STAMBOLIYSKI NISSAN TERANO RT
59 IVAN MANAVSKI BOYAN KATEV OFF-ROAD VELINGRAD MITSUBISHI PAJERO RT
60 KALIN RAYNOV STEFAN NIKOLOV GABROVO TEAM MITSUBISHI PAJERO RT

Legend Categories and classes:
RR – RALLY OFF-ROAD
ExP – Hard Trophy, Prototype
ExM – Hard Trophy, Modified
SH – Standard Trophy, Heavy
SL – Standard Trophy, Light
TT –Tourist Trophy