TROPHY Самоков 4х4

Тип Документ Дата
ПРАВИЛНИК ТРОФИ 2019 15.04.2019
ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО 22.04.2019
РЕГЛАМЕНТ 22.04.2019

„САМОКОВ ТРОФИ 4х4” е едно състезание с традиции, но този път ще ви предложи съвсем нов продукт с ново виждане и нови трасета.
Екипа на „Моторен Спортен Клуб Самоков” ще Ви предложи нещо ново като терени и изживявания, съчетани с добра организация и незабравим купон.
ТРАСЕТАТА ще бъдат разнообразни, като ще преобладават планински изкачвания и спускания, технични дерета, като не сме пропуснали и речните корита.

РЕГИСТРАЦИЯ И ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ
- Такса за участие 180 лв. при записване до 01 август 2019.
- Такса за участие 250 лв. при записване до 20 септември 2019
- Такса за участие 300 лв. при записване до 25 септември 2019

ВРЕМЕИЗМЕРВАНЕ – фотоклетки с печатащи устройства + резултати on-line по време на цялото състезание.

БИВАК – в центъра на града, охраняем със строг пропусквателен режим, осветление, кетъринг и химически тоалетни, бензиностанции на 1 км. – Лук Ойл. Хотели в радиус от 1.5 км. от бивака.

ЩАБ НА СЪСТЕЗАНИЕТО и брифинги – хотел „Арена Самоков”. Бивак на състезанието – до хотел „Арена Самоков”.


ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК „TROPHY Самоков 4х4” 2019

CATEGORY TROPHY

N FLAG PILOT CO-PILOT TEAM AUTO CLASS
1 ALEXANDER STELTE HEIKO ALTHAUS MBGA Maverick X3 XRC Turbo R UTV
2 STEFAN STEFANOV NIKOLAY STEFANOV MOBILGAZ RACING VROMOS 250 D UTV
3 EDI BAGI MARTIN HRISTOV EDI RACING TEAM CAN-AM MAVERICK 1000 UTV
4 VLADISLAV VELKOV ILYAN GEORGIEV VABONTI TEAM CAN-AM MAVERICK 1000 UTV
5 SIMEON TSINTSOV VIKTOR TONEV 4X4 ADVENTURE MITSUBISHI PAJERO RR
6 VALERI BISEROV IVAN EFREMOV VAL SPORT MITSUBISHI PAJERO RR
7 YORDAN TODOROV KRASIMIR MARKOV OFROAD VELINGRAD MERCEDES G 3.0 RR
8 KALIN MITROV VLADIMIR VELKOV SVOGE 4X4 JEEP CHEROKEE PROTO ExM
9 ROULIS TSEKMESOGLU MILEN DECHEV XANTHI 4X4 CLUB TSEKMESOLO ExP
10 DANIEL CVETANOV RADOSLAV RAYCHEV SHARKS SUZUKI VVITARA SL
11 GEORGI MARKOV DEYAN RACHOVSKI SAMOKOV SUZUKI VITARA SL
12 GEORGI ZAHARIEV IVAN GROZDANOV Motor Sport Club Samokov SUZUKI VITARA 2.5 SH
13 TODOR MIHAYLOV STOYAN STOYANOV SOFIA TEAM NISSAN PATROL 2.8 SH
14 NIKOLAY ZLATKOV IVAYLO IGNATOV SVOGE 4X4 NISSAN PATROL 2.8 ExM
15 STANISLAV BONEV STANISLAV MIKOV OFF ROAD TEAM LESNOVO NISSAN PATROL SH
16 YLIAN YORDANOV DANIEL VELIKOV SOFIA TEAM SUZUKI SAMURAY SL
17 ALEX IVANOV ASEN GALENKOV SVOGE 4X4 NISSAN PATROL SH
18 ANTONI ZDRAVKOV STOYAN YANKULOV SVOGE 4X4 MITSUBISHI PAJERO SH
19 EVGENI YANKULOV RICHI YANKULOV 4X4 VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
20 ATANAS MECHEV ALEX ATANASOV THE CROW JEEP CHEROKEE RR
21 G. PAPADOPULOS NIKOS VOYADZIS XANTHI 4X4 CLUB PAPSOLO 5.2 ExP
22 HRISTOS FAMISIS HRISTOS TSIAGAS FAMISIS TEAM JEEP WRANGLER ExM
23 VASILIS KATSOS DIMITRIS ALEXELIS YANINA 4X4 SUZUKI SAMURAI SL
24 KOSTAS PAPAS BIL ROUSKAS POWERTECH TEAM KIA SPORTAGE SL
25 ANGEL KOSTADINOV STEFAN SLOSHENKO KINEX RACING NISSAN PATROL SH
26 KIRIL ZAHARINOV DIMITAR PAUNOV AUTO SERVICE FRIENDS NISSAN PATROL RR
27 VALENTIN PENEV EMIN YUMER RALLY OFFROAD KARDJALI NISSAN PATROL 2,8 D SH
28 JIVKO MIHAYLOV GERGANA MIHAYLOVA AUTO KALI NISSAN PATROL 4.2 RR
29 ATANAS VASEV PAVEL RADEV AUTO KALI NISSAN NAVAR 2.5 RR
30 MARIN KISYOV HRISTO HRISTOV AUTO TOMI NISSAN PATROL RR
31 ALEX BAJDANOV ALEXANDER BAJDANOV Motor Sport Club Samokov SUZUKI VITARA SL

Легенда категории и класове:
RR – RALLY OFF-ROAD
ExP – Hard Trophy, Prototype
ExM – Hard Trophy, Modified
SH – Standard Trophy, Heavy
SL – Standard Trophy, Light
TT –Tourist Trophy