TROPHY & Cross Country Rally Кърджали 5x4 - 2020

СТАРТОВ СПИСЪК и РЕЗУЛТАТИ „Кърджали 5х4” 2020

CATEGORY TROPHY & Cross Country Rally

Тип Документ Дата
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК - ТРОФИ 29.11.2020
СПЕЦИАЛЕН ПРАВИЛНИК - КРОС КЪНТРИ РАЛИ 29.11.2020
РЕГЛАМЕНТ КЪРДЖАЛИ 2020 29.11.2020
ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО 29.11.2020

„Кърджали 5х4 2019” е поредното седмо издание и отново ще събере рекорден брой състезатели от няколко страни с големи амбиции.
Състезанието е първи кръг от първенството „Bulgaria Trophy Challenge” и Националния Cross Country Шампионат.
Организаторите ще предложат нови трасета, в нови райони с различни терени и красиви гледки ! Трасето и през тази година ще бъде нарисувано и избрано от Пламен Кинекса и Атанас Арабаджиев и с помощта на Тодор Христов, като ще се акцентира върху техничното управление и различни трасета за двете категории. Бивака на състезанието отново е в центъра на града, като щаба на състезанието е в хотел „Перперикон”, а брифингите ще се провеждат в бивака на състезанието !

КАТЕГОРИИ

Cross Country Rally – Бързи трасета за професионалисти и начинаещи с автомобили без лебедка
Hard Trophy – Много тежко трасе за подготвени автомoбили и пилоти.
Standard Trophy - стандартни автомобили без тунинг и лебедка.
Class Средна Скорост – Леко трасе за неподготвени автомобили и пилоти без напрежение от време и класиране.
Buggy – Всички модели Buggy, UTV, SSV – Трасе на категорията Cross Country Rally

ДЪЛЖИНА НА ЕТАПИТЕ - HARD TROPHY & STANDARD

40 km на 13 Март 2020
70 km на 14 Март 2020
2 km на 15 Март - Super Special Stage.

ДЪЛЖИНА НА ЕТАПИТЕ - Cross Country Rally & STANDARD

105 km на 13 Март 2020
115 km на 14 Март 2020
4 km на 15 Март -Super Special Stage.

ТАКСИ ЗА УЧАСТИЕ

-180 BGN / 90 EUR. За регистрация до 30 Януари 2020
-250 BGN / 125 EUR За регистрация до 28 Февруари 2020
-300 BGN / 150 EUR За регистрация след 28 Февруари до 13 март 2020

CAMP – БИВАК – в центъра на града, с осветление, охрана, автомивка в близост до бивака.
Бензиностанции - 1 km. - Petrol and OMV, Lukoil at 2.5 km.
Щаб на състезанието – хотел „Перперикон”, брифинги в бивака !

ПРЕДВАРИТЕЛЕН СПИСЪК „Кърджали 5х4” 2020

CATEGORY TROPHY & Cross Country Rally

N FLAG PILOT CO-PILOT TEAM AUTO CLASS
1 BLAGO GAMALOV ALEX TRENDAFLOV Motor Sport Samokov JEEP CHEROKEE SH
2 PARVAN PARVANOV DOBRIN CHEMSHIKOV DJIULYUNITSA TEAM MITSUBISHI PAJERO SH
3 STOYCHO KOTLARSKI PETAR STATEV OFF-ROAD VELINGRAD MITSUBISHI PAJERO SH
4 NIKOLAY DOBREV IVAYLO HRISTOV BRADVA RACING NISSAN PATROL SH
5 GEORGI ZAHARIEV IVAN GROZDANOV Motor Sport Samokov JEEP CHEROKEE SH
6 STANISLAV HRISTOZOV BOYAN BONEV HASKOVO TEAM MITSUBISHI PAJERO SH
7 KIRIL ZAHARINOV VLADIMIR HRISTOV Rally Offroad Team Kardjali MITSUBISHI PAJERO SH
8 DIYAN SOTEV DINKO TODOROV SOFIA TEAM JEEP WRANGLER 4.0 SH
9 ILYA TOSHEV NIKOLAY IVANOV STAMBOLIYSKI OFFROAD TEAM NISSAN TERANO SH
10 RADOSLAV DIMITROV HRISTO DAMIANOV MINERALNI BANI 4X4 TOYOTA RUNER SH
11 YANKO TENCHEV TENCHO TENCHEV MINERALNI BANI 4X4 LAND ROVER DISCO SH
12 IVAYLO VELCHEV LACHEZAR LALEV Rally Offroad Team Kardjali NISSAN PATROL SH
13 VALERI BISEROV IVAN EFREMOV Rally Offroad Team Kardjali MITSUBISHI PAJERO SH
14 YULIAN PETROV GALIN PETROV Rally Offroad Team Kardjali NISSAN PATROL SH
15 KRUM TRENDAFILOV ANGEL HAZUROV KARETO.BG NISSAN TERANO SH
16 STANISLAV VASILEV EMIL MARKOV Rally Offroad Team Kardjali NISSAN PATROL SH
17 YULIAN KYOROVSKI MILEN GLAVOVSKI MERCEDES GARAGE MERCEDES ML500 SH
18 ANDRIAN NOEV STRAHIL STOYANOV JEEP SPEED JEEP CHEROKEE SH
19 THODORIS MISSIOS VAGELIS PAPADOPULOS KAVALA TEAM MITSUBISHI PAJERO SH
20 KRASIMIR MUTEV EMIL ATANASOV MUTEV AUTO DJEBEL SUZUKI VITARA SH
21 GIANNIS ZLATINIS DIMOS METIKIDIS LESXI 4X4 KOMOTINIS MITSUBISHI PAJERO SH
22 PATRICIU GIUVELKA BOGDAN CIOAREC 4 X 2 TEAM NISSAN PATROL TT
23 VASIL PETROV TBA NEXO TEAM CAN-AM MAVERICK TT
24 PETAR LESOV GEORGI KALASHEV OFF-ROAD PLOVDIV NISSAN PATROL TT
25 SIMEON TSINTSOV VIKTOR TONEV Motor Sport Samokov MITSUBISHI PAJERO RR
26 IONUT NACA TRAIAN CHIRA X TIME X-VITARA ExM
27 YAVOR ATANASOV STOYAN VASILEV VROMOS.COM MITSUBISHI PAJERO RR
28 CWETAN CVETANOV DESISLAV CVETANOV CAN-AM TETEVEN CAN-AM MAVERICK RR
29 VLADISLAV VELKOV ILYAN GEORGIEV VABONTI TEAM CAN-AM MAVERICK RR
30 EDI BAGI KRASIMIR KOLEV BLACK SEA VARNA CAN-AM MAVERICK RR
31 MARTIN VELICHKOV TBA SOFIA TEAM CAN-AM MAVERICK RR
32 IVAN IVANOV NIKOLAY KOLEV AUTO COLOR MM SUZUKI JIMNY RR
33 STANISLAV STRATIEV MINKO GOCHEV AUTO COLOR MM SUZUKI VITARA RR
34 TSVETAN MOLLOV NIKOLAY RUMENOV MONI 4X4 MERCEDES G RR
35 ATANAS WASEV PAVEL RADEV AUTO KALI NISSAN NAVARA RR
36 JIVKO MIHAYLOV GERGANA MIHAYLOVA AUTO KALI NISSAN PATROL RR
37 MARIN KISYOV MARIYA KRASTEVA AUTO TOMI MITSUBISHI PAJERO RR
38 STAFAN STEFANOV TBA MOBILGAZ TEAM VROMOS RR
39 DIMITAR DIMITROV IVAN PENCHEV BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA RR
40 ALEXNDER STAYKOV ANGEL RUSEV GARAGE 31 RANGE ROVER CLASSIC RR
41 EMIL DIMITROV ANDON ANDONOV PETRICH TEAM MITSUBISHI PAJERO RR
42 MURAT DOGAN AYDIN VAROL TRAKOFF SUZUKI VITARA RR
43 ANDREI BERNEVIG DANIEL CIUPAG Tiganii SUZUI SANURAI SL
44 MILEN RADEV VICHO VICHEV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA SL
45 RADOSTIN VARBEV EVGENI NIZAMOV Motor Sport Samokov SUZUKI VITARA SL
46 SEVKI AHMED SAMET FEYZULA Rally Offroad Team Kardjali SUZUKI JIMNY SL
47 ISMAIL MEHMED RUSI TATAROV TEX-CO OFF-ROAD KDJ SUZUKI VITARA SL
48 NIKOLAY KOLEV HRISTOMIR ILIEV ASK BLACK SEA NISSAN PATROL S+
49 OLEG MANOHIN MAXIM LEONTIEV KOCHEVNIK PRO TEAM MITSUBISHI PAJERO S+
50 ANGEL KOSTADINOV STEFAN SLOCHENKO KINEX RACING NISSAN PATROL S+
51 IVAN KOLAROV AYHAN AHMED FIRST PRIVATE SUZUKI VITARA S+
52 VALENTIN PENEV UMER EMIN Rally Offroad Team Kardjali NISSAN PATROL S+
53 MEHMED MEHMEDOV JIVKO BELEV Ghostly Vitara team SUZUKI GRAND VITARA S+
54 KALIN MITROV VLADIMIR VELKOV SVOGE 4X4 JEEP CHEROKEE ExM
55 MIHAIL BANKOV MARTIN HRISTOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
56 EVGENI YANKULOV RICHI YANKULOV OFF-ROAD VELINGRAD JEEP CHEROKEE ExM
57 MIHARREM KUZLU YASIN YILDIZ HARD TRUCKS TEAM TOYOTA HILUX ExM
58 ROUMEN TANCHEV GEORGI RADEV OFF-ROAD PLOVDIV JEEP CHEROKEE ExM
59 NIKOLAY KOLEV TIHOMIR TONCHEV ASK STARI STILOCI NISSAN PATROL ExM
60 SLAVI CHAVDAROV NIKOLAY MUTEV OFF-ROAD VELINGRAD SUZUKI VITARA ExM
61 VAGGELIS GERATIDIS DIMITRIS PAVLOU ARIDAIA OFF ROAD TEAM SUZUKI SAMURAI ExM
62 HRISTOS FAMISIS HRISTOS TSIAGAS FAMISIS TEAM JEEP WRANGLER ExM
63 MEHMED BECCE HYUSEIN AVSAR 4xForart SUZUKI JIMNY ExM
64 ALPER SARPER CIHAN ARMAGAN BASK BURSA OFFROAD SUZUKI JIMNY ExM
65 AVNI INCE ERKAN KAYNAK FINDIKLI OFFROAD TEAM JEEP CHEROKEE ExM
66 B. CONSTANTINESCU ANTON BISCEANU Dertour Offroad Team NISSAN PATROL ExM
67 TARIK GöKBAY OSMAN METIN POWER WİNCH TR LAND ROVER ExM
68 VLAD HUMINUC RADU ROMANESCU BEST RIDE NISSAN PATROL ExM
69 OVIDIU CIUFLEA COSMINA CIUFLEA LOCO GATO MERCEDES G ExM
70 NIKOLAE BURADA BOGDAN IONUT GTC ZEN Motorsport NISSAN PATROL ExM
71 TEODOR TOMA ANDREI HAZGAN BANATEAM NISSAN PATROL ExM
72 MIHAI CORNEA ANDREI PIEDEMONTE Watford Racing Team NISSAN PATROL ExM
73 DRAGO YANEV JIVKO BAKALOV CAR DRAGO MERCEDES G ExM
74 KRASIMIR COLOV SIMEON SIMEONOV GRAND PЕTROL 4X4 NISSAN PATROL ExM
75 AHMET CEPNI HAKAN ISEN KOBROFF TOYOTA HILUX ExM
76 YUNIS SAYAR MUHAMMED SONMES BAŞKAN OFFROAD JEEP WRANGLER ExM
77 ADEM TUTAR ONUR YILMAZA BAŞKAN OFFROAD JEEP WRANGLER ExM
78 ANGEL KUSHLEV GEORGI BALABANOV ASI PRO Racing Team SUZUKI VITARA ExM
79 MUSA CEYLAN EMIRHAN KUTLU DAYKO OFFROAD TEAM JEEP CHEROKEE ExM
80 ANASTAS MARINSKI HRISTO GEORGIEV TOYOTA BRUM TOYOTA ExM
81 VALENTIN VELIKOV ANGEL KLINKOV OSENOVO TEAM NISSAN PATROL ExM
82 CRISTIAN FORTUNA MARIAN ILIE RED PATROL NISSAN PATROL ExM
83 YANIS KIRIAKIDIS DIMITRIS PANTAZIS QUINDA 4X4 SUZUKI SAMURAI ExM
84 VANIO IVANOV DIMITAR BOEVSKI BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA ExM
85 KOSTAS KANIMAS DIMITRA TSANGU FULL TRACTION TEAM MERCEDES G 3.2 ExM
86 MANOLIS NTAIS MANOLIS XANTOS EXTREME 4X4 JEEP WRANGLER ExM
87 BURAK AYVAZA SEMIH NOYAN DETORO PRO TEAM DEROTO PRO ExP
88 CIHAN CELITEN ALI CAPAN ÎNCUBO OFFROAD TEAM JEEP ExP
89 SERKAN FIRAT FATIH SULMAZ ESSEN OFFROAD İZMİR JEER CHEROKEE ExM
90 TIHOMIR TONCHEV CVETOMIR BELCHEV Empty heads offroad team shumen NISSAN Y61 ExM
91 VASILIS LEANIDIS KIRIL KIROV LESXI 4x4 XANTHI BILLSOLO ExP
92 TEODOR VISOIU MARIUS POP OSKAR MOTORSPORT SUZUKI BUGGY ExP
93 CORD BOGDAN ADRIAN LOZINCA FENOMENALII BUGGY PROTO ExP
94 ANDY VISOIU COSTIN FANTANA OSCAR MOTORSPORT DOJO MOTORSPORT ExP
95 SANDU SORIN CRISTIAN CRISTEA RUN FOR FUN NISSAN PATROL ExP
96 OCTAVIAN TUDOR ALEX PIEDEMONTE AUTOMAG PROTO JIMI SUZUKI JIMNY ExP
97 GEORGE SORCA SORIN POPA DRACO DY DOJO PROTO ExP
98 BOGDAN BADOI NIKOLAE URZICA TURBOEXPERTS SUZUKI 1.9 ExP
99 SEBASTIAN PARAIPAN STEFAN SANTA VERSUS TEAM SUZUKI JIMNY ExP
100 HORATIO OLTEAN SEBASTIAN MATEI VIZZYON MERCEDS BUGGY ExP
101 VIOREL VLAD RAZVAN VISOIU ROCKFROG TOYOATA PROTO ExP
102 TUDOR MIRCEA VASILE ALEXANDRE GEKKO JEEP WRANGLER ExP
103 ANDREI MUSETEANU SORIN MELEMTE AMOTORSPORT MERCEDES G PROTO ExP
104 LASZLO Csernatony RARES BUCUR RTS TEAM TOYOTA PROTO ExP
105 STANISLAV GRAZ ALEX PIVCAEV KAZAK TEAM TOYOTA PROTO ExP
106 LIUBOMIR ATOV KRASIMIR GERCHEV PROVADIA TEAM LAND ROVER DEFEND ExP
107 ROULIS TSEKMESOGLU THANASIS KAZANDZIS HARDCORE TEAM KOMOTINI JEEP WRANGLER TJ ExP
108 EMILIAN BURLEA LORANT FARKAS ARL TEAM BUGYMAKER BGM 3 ExP
109 KIRIYAKOS PAMPORIS ERDAL ARIF MEMET HARDCORE TEAM 4x4 KOMOTINI ERDAL SOLO ExP
110 FUAT BILGIN ALI FUAT DEMIRCI AYDOFF DETORO PRO ExP
111 SEDA OZKOTLU AKAN SELCUK AYDOFF DETORO PRO 5.2 ExP
112 HORATIO BIRLEANU D Dx Blues sky SHEVROLET PRO ExP
113 MARIAN ANDREEV ROMICA CHIARAC OLD ZUKI JEEP PROTO ExP
114 RADOSLAV GEORGIEV MARIAN MITEV BLACK SEA VARNA SUZUKI VITARA ExP

Легенда категории и класове:
RR – Cross Country Rally
ExP – Hard Trophy, Prototype
ExM – Hard Trophy, Modified
SH – Standard Trophy, Heavy
SL – Standard Trophy, Light
TT –Tourist Trophy